Przyjemność z latania

Większość światowej populacji zapoznaje się z lotnictwem wyłącznie z lotów regularnych, w celu osiągnięcia „B” zaczynając od „A”.
 
Zmień swoją perspektywę dzięki naszym modelom zaprojektowanym z myślą o prawdziwej przyjemności latania.
01

Gabriel

Blackshape Gabriél to nasz certyfikowany samolot zaprojektowany, aby zapewnić elastyczność operacyjną, wygodne zakwaterowanie dla załogi i wyjątkową widoczność. Jest wyposażony w nowoczesny szklany kokpit i jest zdolny do najwyższych osiągów i właściwości lotu. Rewolucyjny dwumiejscowy samolot tandem o wyjątkowych osiągach.

02

Prime

Blackshape Prime to rewolucyjny dwumiejscowy ultralekki samolot zaprojektowany z myślą o pilotowaniu przyjemności i dla entuzjastów wyczynowych: łączy jakość, bezpieczeństwo i najlepsze osiągi lotu z eleganckim, wyrafinowanym i sportowym designem, odzwierciedlającym włoskie dziedzictwo.

Firma Blackshape, będąca częścią holdingu przemysłowego Angel Company, zapewnia od wstępnego projektu do produkcji samolotów z włókna węglowego, dysponując dużym doświadczeniem w zakresie analizy naprężeń, integracji systemów, kwalifikacji i certyfikacji. Założona w 2009 roku przez Luciano Belviso rozpoczęła w 2011 roku produkcję pierwszego modelu Blackshape Prime, rekreacyjnego ultralekkiego ultralekkiego silnika Rotax z trzema możliwymi silnikami 912/914 Turbo/915iS, który odniósł spory sukces komercyjny.


W 2016 roku rozpoczęto projektowanie nowego samolotu Trainer Gabriel BK160 z silnikiem jednotłokowym, śmigłem o zmiennym skoku, chowanym podwoziem i EFIS; dostępne w konfiguracji odpowiedniej do wstępnego szkolenia pilotów cywilnych i wojskowych: prawdziwe laboratorium szkoleniowe pilotów o wyjątkowych osiągach. Blackshape posiada certyfikaty DOA i POA w zakresie projektowania i produkcji samolotów i zatrudnia ponad 60 pracowników, wyspecjalizowanych pracowników technicznych i ponad 25 inżynierów lotnictwa. Z ponad 100 samolotami sprzedanymi i dostarczonymi na całym świecie, Blackshape jest szybko rozwijającą się rzeczywistością lotniczą, działającą na całym świecie poprzez szeroką i kapilarną sieć sprzedaży.

Blackshape skupia się na trzech podstawowych najemcach, którzy napędzają naszą kulturę: WYDAJNOŚĆ, JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO. Ci najemcy są podstawą wszystkiego, co robimy, każdego działania, które podejmujemy. Staramy się osiągać lepsze wyniki, korzystając z najwyższej jakości procesów i produktów oraz w możliwie najbezpieczniejszy sposób, zapewniając nie tylko dobre samopoczucie podczas lotu, ale także naszych pracowników i interesariuszy.

Jakość jest dominującą zasadą Blackshape S.p.A, obejmującą każde podejmowane przez nas działanie, zapewniając, że każdy samolot opuszczający naszą siedzibę przekracza Twoje oczekiwania. To właśnie ta filozofia napędza nasze niekończące się dążenie do jakości. Nasze wybory dotyczące materiałów, ludzi, procesów i systemów kształtują nasze intencje, nasze wysiłki i kierunek. Dlatego jakość naszych form, awioniki i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, żeby wymienić tylko kilka, jest najwyżej oceniana.