Jesteśmy pionierami lotnictwa


Odważamy się zmienić to, czym jest lotnictwo, dając każdemu dostęp do trzeciego wymiaru.

Chcemy zdemokratyzować lotnictwo na swój własny sposób, stawiając na przyjemność latania, piękny design i niezrównaną dbałość o klienta.


Chcemy dać ci własne skrzydła

bool(true)
FOCUS

Treningowy
BK160TR

Jedyny samolot zaprojektowany specjalnie do celów szkoleniowych w ciągu ostatnich 50 lat.
Odkryj BK160TR

Nasze samoloty mają obiektywną przewagę pod względem czystych osiągów.

Ale dla nas wydajność to tylko środek do celu.

Stawiamy na doświadczenie lotu.

To musi być niezapomniane.

Specyfikacje techniczne zawsze będą dostępne. Wiemy, że nauczysz się ich na pamięć. Ale te liczby nie są dla nas przeznaczone. Nie czujemy liczb. Dostrójmy ponownie nasze serce.

Aby zrobić to, do czego jest przeznaczony: przypomnieć, że żyjesz.

bool(false)
PRZYJEMNOŚĆ Z LATANIA

Excitement
Teraz w trzech wymiarach

Blackshape Prime – Przejdź z punktu A do punktu B. Teraz z niesamowitymi nowymi funkcjami: leć szybko, baw się dobrze.
Odkryj Blackshape Prime

holding przemysłowy Angel Company, Blackshape zapewnia od wstępnego projektu do produkcji samolotów z włókna węglowego, dysponując dużym doświadczeniem w zakresie analizy naprężeń, integracji systemów, kwalifikacji i certyfikacji. Założona w 2009 roku przez Luciano Belviso rozpoczęła w 2011 roku produkcję pierwszego modelu Blackshape Prime, rekreacyjnego  ultralekkiego silnika Rotax z trzema możliwymi silnikami 912/914 Turbo/915iS, który odniósł spory sukces komercyjny.

W 2016 roku rozpoczęto projektowanie nowego samolotu Trainer Gabriel BK160 z silnikiem jednotłokowym, śmigłem o zmiennym skoku, chowanym podwoziem i EFIS; dostępne w konfiguracji odpowiedniej do wstępnego szkolenia pilotów cywilnych i wojskowych: prawdziwe laboratorium szkoleniowe pilotów o wyjątkowych osiągach. Blackshape posiada certyfikaty DOA i POA w zakresie projektowania i produkcji samolotów i zatrudnia ponad 60 pracowników, wyspecjalizowanych pracowników technicznych i ponad 25 inżynierów lotnictwa. Z ponad 100 samolotami sprzedanymi i dostarczonymi na całym świecie, Blackshape jest szybko rozwijającą się rzeczywistością lotniczą, działającą na całym świecie poprzez szeroką i kapilarną sieć sprzedaży.

Blackshape skupia się na trzech podstawowych najemcach, którzy napędzają naszą kulturę: WYDAJNOŚĆ, JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO. Ci najemcy są podstawą wszystkiego, co robimy, każdego działania, które podejmujemy. Staramy się osiągać lepsze wyniki, korzystając z najwyższej jakości procesów i produktów oraz w możliwie najbezpieczniejszy sposób, zapewniając nie tylko dobre samopoczucie podczas lotu, ale także naszych pracowników i interesariuszy.


ikona Zweryfikowane przez społeczność

Jakość jest dominującą zasadą Blackshape S.p.A, obejmującą każde podejmowane przez nas działanie

Blackshape S.p.A, obejmując każde podejmowane przez nas działanie, zapewniając, że każdy samolot opuszczający naszą siedzibę przekracza Twoje oczekiwania. To właśnie ta filozofia napędza nasze niekończące się dążenie do jakości. Nasze wybory dotyczące materiałów, ludzi, procesów i systemów kształtują nasze intencje, nasze wysiłki i kierunek. Dlatego jakość naszych form, awioniki i zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, żeby wymienić tylko kilka, jest najwyżej oceniana.

 

Get in touch

Blackshape jest strategicznie zlokalizowany w sercu apulijskiej dzielnicy lotniczej we włoskim Monopoli. Przemysł lotniczy Apulii jest jednym z najważniejszych klastrów w Europie i charakteryzuje się dynamicznymi, elastycznymi i innowacyjnymi firmami, które reprezentują ważną część światowego rynku lotniczego i które pomagają kształtować przyszłość lotnictwa.